Nehty Budějovická

Jsme malé české studio, kde naší prioritou je použití kvalitních materiálů, vzdělávání a sledování nejnovějších trendů.
Přijďte se přesvědčit na vlastní ruce.

Nehty Budějovická

NEHTY BUDĚJOVICKÁ

Nabízíme kompletní péči o ruce i nehty školenými manikérkami. Naše manikérky mají například certifikát „Master class of Jessica systém“ péče o přírodní nehty, „OPI CERTIFIKÁT“ v modeláži nehtů, „CND INNOVATION DAYS“ v aplikaci Shellacku nebo se můžeme pyšnit spoluprací se svatební agenturou „Zážitková Svatba“.

Jsme české nehtové studio, které působilo od roku 1997 v budově Polikliniky Budějovická a i když jsme od května 2009 změnily adresu i interiér, nezměnily jsme kvalitu naší práce.

Naše manikérky

ILONA

S modeláží nehtů, manikúrou jsem začala v roce 2000. Tento obor mě naprosto okouzlil. Mám radost, když klientky vidí změnu svých rukou.

Velice si vážím certifikátu v oboru manikúry „Master class of Jessica systém“, jehož zkoušku jsem skládala před Jessicou VarthougianMoje další vzdělávání bylo s OPI“  „E.Mi school“  a nejnověji „CND“ a „PLATINUM“. Byla jsem na workshopu „STAMPING NAIL ART“. Moje další vášeň je v oboru prodlužování a řas, kde spolupraciji s firmou „LUXURY LASHES“, kde mě nadchla metoda UV system v prodlužování řas. V kosmetické škole „Le Club des Professionnels“jsem se školila v LAMINACI ŘAS. Mojí prioritou je vdělávání a požívání kvalitních materiálů.

TEL: +420 603 710 008

MICHAELA

S tímto oborem jsem spjatá už od roku 1993. Mám ráda kvalitu a proto jsem byla dlouhá léta nehtovou designérkou firmyOPI“ kterou jsem mnohokrát prezentovala na kosmetických veleterzích, workshopech, seminářích.

Kromě toho jsem absoluovala vzděláníORLY“,„M-NAILS zakončené certifikátem. Další odborné školení na „PLATINUM BOOSTER GELLAK, „pedikúru FOODLOGIX. Též se živě zajímám o kosmetiku a nové trendy. Má spolupráce s OPI“ neustále trvá a ráda poskytnu poradenství a doporučení jak nových trendů tak novinek v péči o ruce a nehty.
.

TEL: +420 604 321 291

Nehty Budějovická

Navštivte nás

Přímětická 1202/42, Praha 4

(vchod z ulice Vyskočilova)

Zavolejte nám

Sledujte nás

Otevírací doba

Pondělí - Čtvrtek

9:00 – 17:00

Pátek

9 – 13

Sobota - Neděle

Zavřeno

Otevírací doba je orientační, řídíme se potřebou klientek

Z provozních důvodů je momentálně otvírací doba pouze podle objednávek. 

Neváhejte se objednat.